Dass Coffee

Hakkımızda

Dass Coffee, 10 yıldır kahve sektöründe yer alan girişimciler tarafından 2022 yılında kuruldu. Temel motivasyonu kahveyi sıkışıp kaldığı sıkıcı çizgiden kurtararak özündeki keyfe ulaştırmak olan Dass Coffee, bu motivasyonunu asi ve yenilikçi paketleri ile gözler önüne seriyor. Klasik sanat eserlerine modern dokunuşların yapılmasıyla oluşturulan tasarımların yer aldığı kahve paketleri, kendileri gibi eşsiz kahve çekirdeklerinden üretilmiş yöresel kahveleri ve kahve harmanlarını taşımaktadır.

Her türden kahveye ulaşabileceğiniz online bir adres olmanın yanı sıra aylık 100 tonluk kahve üretim kapasitesine sahip 500 m2'lik kahve fabrikası ile kurumsal ihtiyaçları karşılayabilecek altyapıya sahiptir. Özenle seçerek tadım testlerinden geçirilen çekirdekler, her çekirdeğin kendi özel aromatik özellikleri ve tat notalarına göre kavrulur ve birbirleri ile eşleştirilir. Böylece her harmanda farklı tatlar ve farklı bir deneyim keşfedilir. Yöresel çekirdekler ise kendi profiline uygun tekniklerle kavrularak en üst düzey aromaya kavuşturulur.

Kısacası Dass, sıradanlığın sıkıcılığından kaçmak isteyen kahveseverler için ilk adımdan itibaren özenle üretilir. Vasatizmin kalıplarına sıkışıp asıl değerinden uzak kalan kahve kültürü özgürleşmeyi hak ediyor!

Dass Coffee Yöresel Filtre Kahve Hakkımızda